998 V-CLUTCH PRO XTREME GRI NUBUK ERKEK BOT – W1009

998 V-CLUTCH PRO XTREME GRI NUBUK ERKEK BOT – W1009
Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.

DETAYLAR

Ürün Açıklaması;

Dış Kısım: Su geçirmez, nefes alabilir nubuk deri ; CORDURA ® (Poliamid 6.6) hava geçirgen, dayanıklı örgü kumaş kullanılmıştır.

İç Kısım: Hava geçirgen ve aşınmaya karşı dayanıklı anti bakteriyel polyester iç astar kullanılmıştır.

Orta Taban: Özel yoğunluklu orta taban sayesinde hafiflik ve yüksek yastıklama konforu sağlar. PU orta tabanı, yüksek yan duvarlı tasarımı sayesinde ağırlığı eşit şekilde yayar. Bu sayede uzun süreli yürüyüş ve tırmanmada ayağı daha iyi muhafaza etmektedir. Taban tasarımı dışarıdan gelebilecek darbelere karşı etkin ön burun ve topuk koruması sağlar.

Alt Taban: Kauçuk alt tabanı kayalık ve zorlu arazi koşullarında mükemmel kavramayı sağlar. Özel dişli deseni sayesinde kaygan ve yumuşak zeminlerde en yüksek kaydırmazlığı sağlar. Enjeksiyon taban teknolojisi sayesinde üstün şok emici ve dayanıklılık sağlar.

Mostra: POLIYOU® açık hücreli malzeme yapısı sayesinde hava sirkülasyonunu sağlamaktadır. Anatomik olarak desteklenmiş etkin konfor ve darbe emilimi mevcuttur. Anti bakteriyel ve değiştirilebilirdir.

Bağcık: Aşınma ve kopmaya dayanıklı 100% polyester su itici bağcıktır.

Tek eşinin Ağırlığı: 640 grdır.(41 no. baz alınmıştır.)

Topuk Yüksekliği: 5 Cmdir.

İlave Özellikler: 


DRYTEX ®  Özel yapısı sayesinde etkin kullanımlarda , soğuk havanın ayaklarınıza etkisini en düşük seviyede optimize ederek dışardan gelebilecek zorlu hava şartlarına karşı yüksek performans sağlar. DRYTEX ® 100% su geçirmez, nefes alabilir membran teknolojisinde, membran iletkenliği düşük olduğundan, dışarıdaki soğukluğu ayaklarınıza hissettirmez. DRYTEX ® içeren bir Vaneda botu en fazla 5% ağırlaşır ve daima hafif kalır.

SWELOFT ® Isı izolasyonu sağlayan astar teknolojisine sahiptir. Soğuk havanın ayaklarınıza etkisini en düşük seviyede optimize ederek dışarıdan gelebilecek zorlu hava şartlarına karşı yüksek ısı koruma performansı sağlar. 

Ürün Sipariş Formu

  ETİKETLER: , ,
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  MFS
  MFS
  Merhaba.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?