Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
WAR TACTİCAL

Wartactical.net – WARTACTİCAL marka çatısı altında  15 yıllık tekstil üretim ve askeri giyim tecrübesinin ardından, bu tecrübeyi yurtiçi ve yurtdışı pazarda kullanmak, outdoor ve taktik giyim tercih eden müşteri kitlesine kalitesi ile adından söz ettirmek ve bu alanda en iyisi olmak için kurulmuş bir markadır.

Ürünlerde kullanılan tüm bileşenlerde fark yaratmak asıl amacımızdır. Bu farkın,ürünlerin ipliğinden başlayıp, kumaşında kullanılan boya grubuna, tasarımından dikimine, her aşamasında kaliteli, üst seviye ham maddeler, günün teknolojik yenilikleri, arge çalışmaları, tasarım çalışmaları ile ürünün son haline gelmesi ile nihai üründe vücut bulur.

Tüm ürünlerimizi, profesyonel kullanıcılar tarafından onayı alınarak siz kıymetli outdoor ve taktik giyim seven müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.

Hedefimiz, her geçen gün daha iyiye ulaşmak, ürünlerimizi kullanan siz değerli müşterilerimizin sevgisini ve beğenisini kazanmak, alanında dünya çapında bilinir ve üst sıralarda olmak.

 
Çözüm Ortağınız
  • ASKERİ GİYİM
  • ASKERİ BOT 
  • ASKERİ ÇANTA 
  • ASKERİ MALZEMELER 

Her türlü Askeri Ekipman ve Tactical Malzemeler konusunda geniş ürün yelpazesi ile hizmetinizdeyiz.

 

Misyonumuz;

Kendisini sürekli iyileştiren, maksimum müşteri memnuniyetini hedef edinmiş, teknik ve idari kadrosu ile; ulusal ve uluslararası işbirliği ve dayanışma anlayışıyla müşterilerimizin beklentilerine yönelik tasarım, proje ve üretim hizmetlerine öncülük eden bir şirket oluşumu gerçekleştirmektir.

 Vizyonumuz;

Araştırma ve gelişmeleri ve yenlikleri analiz ederek sürekli iyileştirme ile tercih edilen öncü marka olmak.

Whatsapp
MFS
MFS
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?